Resibo Tonik Mgiełka nawilżająca 150 ml

49.00 PLN
(cena zawiera podatek VAT)

Tonik stanowi istotny element codziennej pielęgnacji, przywraca skórze odpowiedni odczyn ph, który pozwala jej w naturalny sposób się bronić.

Tonik Resibo  jest wielofunkcyjny. Zawiera wodę różaną, która poprzez poprawę ogólnego krążenia redukuje obrzęki i zmniejsza spękane naczynka. Kolejnym składnikiem toniku jest woda pomarańczowa, pozyskiwana z kwiatów gorzkiej pomarańczy. Bardzo aromatyczne kwiaty, które dopiero rozpoczęły proces zakwitania lub ich pączki, zbierane są pod koniec marca. Z kilograma można otrzymać ok. 0,5-1g olejku neroli, co warunkuje jego wysoką cenę. Woda pomarańczowa działa oczyszczająco i antyseptycznie, zawiera również przeciwutleniacze. Działanie nawilżające toniku gwarantują kwas hialuronowy oraz wyciąg z korzenia rabarbaru.

Woda pomarańczowa, Cucurbitine – ekstrakt z nasion dyni, Woda z róży damasceńskiej, Cristalhyal – kwas hialuronowy
Nasącz płatek kosmetyczny tonikiem i przemyj skórę. Dla odświeżenia, możesz używać go w ciągu dnia. Najlepszą drogą do uzyskania tego efektu jest spryskanie przestrzeni przed sobą, a następnie przysunięcie twarzy w kierunku rozpylonej mgiełki – wówczas produkt rozprzestrzeni się równomiernie na Twojej skórze.
150 ml
Drukuj

Podobne produkty