PROFERTIL na zaburzenia płodności mężczyzn 3 x 180 kapsułek

1,337.70 PLN
(cena zawiera podatek VAT)

 

Profertil zaburzenia płodności teraz w zestawie 3 x 180 kapsułek.

 

Jako jedyny produkt na rynku zawiera opatentowaną formułę 8 składników, które pozytywnie wpływają na naturalny proces spermatogenezy:

L – Karnityna dostarcza energii plemnikom. Wolna L-karnityna pozytywnie wpływa na liczbę plemników ich ruchliwość.

L – Arginina jest bezpośrednim prekursorem tlenku azotu, który wpływa korzystnie na żywotność i ruchliwość plemników.

Cynk bierze udział w transkrypcji DNA, syntezie białek, rozwoju jąder i dojrzewaniu plemników. Uważa się, że przedłuża także żywotność plemników w ejakulacie. Niski poziom cynku w nasieniu jest połączony z obniżoną płodnością. Suplementacja cynku wykazała dodatni wpływ na liczbę plemników i inne parametry nasienia. Leczenie cynkiem i kwasem foliowym wykazało wzrost liczby plemników i poprawa ich gęstości.

Witamina E poprawia ruchliwość plemników i płodność mężczyzn. W połączeniu z selenem, zwiększa ruchliwość plemników i przyczynia się do polepszenia wskaźnika morfologii. Jest ważnym antyoksydantem - zmniejsza ilość wolnych rodników tlenowych.

Glutation odgrywa kluczową rolę w syntezie białek i DNA. Niższe poziomy glutationu odnotowano u mężczyzn o obniżonej płodności, z nieprawidłową ruchliwością i morfologią plemników. Trzy badania wykazały pozytywne efekty suplementacji glutationu na ruchliwość i prawidłową morfologię plemników.

Selen jest niezbędnym składnikiem peroksydazy glutationowej i w związku z tym konieczny przy suplementacji glutationu. Jądra zawierają wysokie stężenia selenu, jego brak powoduje spadek ilości i jakości spermy.

Koenzym Q10 (CoQ10) jest bardzo istotny dla gospodarki energetycznej. 95% całego ATP jest przekształcane za pomocą CoQ10, co definiuje rolę koenzymu Q10 w niepłodności męskiej, która została potwierdzona przez wzrost ruchliwości plemników u mężczyzn po suplementacji.

Kwas foliowy jest konieczny do syntezy DNA, przez co ważny dla procesu spermatogenezy.

 

Promocja do wyczerpania zapasów. 

2 kapsułki dostarczają :L–Karnitynę (440 mg), L–Argininę (250 mg),Cynk (40 mg),Witaminę E (120 mg),Glutation (80 mg),Selen (60 μg),Koenzym Q10 (15 mg),Kwas foliowy (800 μg)
2 kapsułki dziennie
3 x 180 kapsułek
Drukuj

Podobne produkty