Prolibid Femina 30 saszetek

41.90 PLN
(cena zawiera podatek VAT)
Prolibid Femina  naturalnie zwiększa libido kobiety. Jest to suplementem diety  stworzony z  myślą o kobietach o obniżonym libido. Odpowiednio dobrany skład działa synergistycznie zwalczając objawy związane z obniżonym libido. 
 
Składniki zawarte w Prolibid Femina
· podnoszą poziom estrogenów we krwi,
· wpływają na ośrodkowy układ nerwowy,
· podwyższają stężenie acetylocholiny, serotoniny, norepinefrynyi dopaminy,
· działają antystresowo,
· usprawniają układ naczyniowy
 
Suplement zawiera L-argininę i L-cytrulinę zwiększające ukrwienie narządów płciowych,  Panax Ginseng żeń-szeń podnosi witalności dodaje energii. Dodatek Kozieradki pospolitej wpływa stymulująco na gospodarkę hormonalną - powodując wzrost stężenia estradiolu i testosteronu we krwi. Mio inozytol reguluje poziom homonów LH/FSH oraz wpływa odprężająco na układ nerwowy.
 
 
PROLIBID FEMINA TO UNIKALNA KOMPOZYCJA W 100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW, KTÓRYCH SKUTECZNOŚĆ ZOSTAŁA POTWIERDZONA W BADANIACH KLINICZNYCH.
 
 
 
 
Inozytol, l-arginina, l-cytrulina, ekstrakt z nasion kozieradki (Trigonella foenum graecum), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), fruktoza, sok z cytryny w proszku, aromat pomarańczowy, naturalny aromat cytrynowy z innymi naturalnymi aromatami.
Spożywać jedną saszetkę dziennie po rozpuszczeniu jej zawartości w 200 ml wody. Zaleca się stosowanie produktu w godzinach porannych, po posiłku. Po trzech miesiącach suplementacji należy zastosować miesięczną przerwę.Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia stanowią podstawę dobrego stanu zdrowia. Stosowanie produktu zgodnie z zaleceniami zapewnia uzyskanie deklarowanych korzyści dla zdrowia.
30 saszetek
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.
Drukuj

Podobne produkty