Composita MAMA DHA 30 kaps.+ 60 kaps. DHA

39.90 PLN
(cena zawiera podatek VAT)

COMPOSITA Mama DHA

Każda kobieta w ciąży bądź karmiąca piersią chce zadbać o zdrowie i rozwój swojego maleństwa. Aby dostarczyć mu odpowiedni skład warto jest zadbać o odpowiednio zbilansowaną dieta. Dodatkowo gdy masz niedobory lub Twoja dieta nie jest wystraczająco zbilansowana warto suplementować się produktami zawierającymi witaminy i minerały w formie wygodnych kapsułek. 

Composita MAMA DHA suplement diety zawierający zestaw witamin i minerałów dla Kobiet w ciąży i karmiących  które mają korzystny wpływ na ochronę, zdrowy rozwój i odporność Mamy i Dziecka.

 

Zawartość składników w 3 kapsułkach:


DHA - 600 mg*
EPA - 120 mg*
Witamina D - 50 µg (1000% RWS)
Witamina B6 - 2,6 mg (186% RWS)
Cholina - 125 mg*
Kwas foliowy - 800 µg (400% RWS)
Witamina B12 - 4 µg (160% RWS)
Żelazo - 27 mg (193% RWS)
Jod - 220 µg (147% RWS)
Magnez - 200 mg (53% RWS)


* brak zalecanego dziennego spożycia
RWS - Referencyjne Wartości SpożyciaDawki rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne,

  • Wysoko przyswajane, aktywne formy witamin i minerałów,
  • Standaryzowany DHA z 5 gwiazdkami IFOS,
  • Podwójne źródło folianów.
Składniki kapsułki różowej: [tlenek magnezu – magnez; dwuwinian choliny – cholina; diglicynian żelaza – żelazo; żelatyna wieprzowo-wołowa; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cholekalcyferol – witamina D; chlorowodore
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki różowej i 2 kapsułek przeźroczystych z DHA w trakcie posiłku. Kapsułki należy popijać wodą.
90 kapsułek: 30 kapsułek różowych + 60 kapsułek DHA przeźroczystych / 30 dni
Informacje dodatkowe Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.
Drukuj

Podobne produkty